Správný čas? Právě teď!

Správný čas? Právě teď!

Český národ je ve světě znám v dobrém i ve zlém díky vynálezům zlatých českých ručiček, sportovním výkonům, politickým eskapádám, našim povahovým rysům a určitě by se našlo ještě mnoho dalšího. Pro mě jsme národ lidí, kteří se ve zlých časech umí pevně semknout bez ohledu na to, co se zrovna děje, nebo čím jsme si v historii naší země prošli. V takových chvílích mě pohltí hrdost a dojetí mi tlačí slzy do očí.

To tu ještě nebylo

To, co potkalo obyvatele na Břeclavsku, Hodonínsku ale i Lounsku, budeme v naší historii složitě hledat. Kromě záplav známe jiné přírodní katastrofy spíše z filmů nebo zpravodajství z jiných států, ba dokonce kontinentů. Pro jižní Moravu mám již leta slabost – pro její přírodu, památky, víno a také lidi, kteří zde žijí a jejichž domovy rozmetalo nedávné tornádo. I taková událost mi hrne slzy do očí, jen to nejsou slzy radosti.

Jsem moc ráda, že se zapojují lidé sbírkami finančními i hmotnými, že firmy půjčují techniku, darují dřevo, dávají slevy na střešní krytiny, že vznikají podpůrné skupiny, co organizují pomoc i zajišťují svoz všeho možného, že jsou mezi námi dobré duše, které poskytují střechu nad hlavou, darují auta, půjčují karavany, nebo si berou děti k sobě na prázdniny, zatímco rodiče začínají od nuly tam, kde měla celá rodina před pár dny svůj domov.

Správný čas – čas pomoci

Inspirována svými kolegyněmi koučkami (www.koucujemepromoravu.cz), ale i dalšími projekty mých kolegyní terapeutek či jiných pomáhajících profesí jsem i já vytvořila svůj projekt. Jelikož kolegyně pokryjí svým projektem úžasné množství hodin koučování, rozhodla jsem se jít jinou cestou. Každopádně to podstatné máme společné – nezahálíme a nabízíme něco ze sebe…své znalosti a zkušenosti a spolu s nimi pro každého smrtelníka to nejcennější – čas. Stejně jako pro spoustu dalších srdcařů, kteří pomáhají přímo v terénu či jinými způsoby, je i pro nás teď ten správný čas podpořit Moraváky i lidi z Lounska postavit se na nohy a s nimi i jejich domovy.

Životopis za hubičku

Doba roušková, kdy dorazil i do naší země obávaný virus a s ním i mnohá opatření, přinesla s sebou i velké propouštění zaměstnanců. Protože je nezaměstnanost stále aktuálním bolavým místem naší společnosti, můj projekt bude tak trošku lékem i na ni. Proto nabízím hodinovou konzultaci (Vy, Váš životopis a já) za cenu rovnající se přibližně třem lahvím dobrého moravského vína. Díky tomu ode mě tak trošku v nadsázce dostal projekt název „CV-čko za lahvičku x 3„.

Výtěžek z každé konzultace půjde ve prospěch spolku Pomoc od srdce (www.pomocodsrdce.com), který mj. zajišťuje sbírku speciálních potravin pro Moravu a Lounsko. V postižených oblastech probíhá distribuce běžných potravin, ale lidé se speciální dietou (lepek, laktóza, diabetes aj.) mají nedostatek. Spolek aktuálně rozesílá balíčky konkrétním lidem, kteří se ozvali na základě výzvy na stránkách Bezlepková Margottka a po živém vstupu na Rádiu Jih, také má za sebou výpravu na Moravu a organizaci vaření pro lidi s onemocněním vyžadujícím speciální dietu.

Co a jak?

  • Ozvěte se mi prosím telefonicky, abych věděla o vás i vašem zájmu. Pokud chcete konzultaci pro někoho ze svých blízkých, určitě se ozvěte také.
  • Pošlete prosím 500,- Kč na transparentní účet spolku Pomoc od Srdce6023680309/0800. Pokud chcete zůstat pro veřejnost v anonymitě, pošlete příspěvek na provozní účet spolku: 5847057339/0800.
  • Při zadávání platby nezapomeňte prosím kliknout i na zaslání potvrzení o platbě, které mi pak prosím přepošlete na email.
  • Poté se spojíme, abychom si domluvili termín osobního setkání nebo konzultace přes skype. Pokud věnujete konzultaci někomu jinému, v téhle fázi bude lepší, pokud se mi ozve již obdarovaná/-ý.
  • No, a pak už se jen těšíte na nové informace a objevy, také ze skvělého pocitu, že jste kromě sebe udělali něco i pro druhé, a to ve stejný okamžik a za jedny peníze.

Na co se můžete těšit?

Během společně strávených 60 minut máte mou plnou pozornostindividuální péči. Že to je standard? Je. Ale u mě se vám z něj hlava příjemně zatočí a navíc zaplní novými poznatky. Náš čas v přátelské atmosféře uteče jako voda a i ostřílený uchazeč odejde s pocitem, že právě objevil Ameriku.

Pokud chcete z konzultace vytěžit maximum, projděte si před našim setkáním můj eBook s pěti tipy. Podmínkou to určitě není, ale mohu to jen doporučit. Naše společná konzultace nad vaším životopisem a eBook, jak mít svou osobní reklamu bezkonkurenčně zpracovanou, se skvěle doplňují. Dalším přínosem vaší vlastní přípravy pro vás bude, že získáte více prostoru na veškeré dotazy a případná další témata nad rámec konzultace o vašem životopisu.

Vše, co vás zajímá, můžete různě hledat sami na internetu. To si však bere to svůj čas a otázkou zůstává, zda budou veškeré vaše dotazy po takové rešerši zodpovězeny. Proto vás při společné konzultaci ráda vybavím na jízdu pracovním trhem odpověďmi ušitými na míru vám a také svými zkušenostmi z náboru z té druhé strany a tipy, jak vyzdvihnout vše, co ve vás je, zvýšit své šance a dát věci opravdu do pohybu. A to se vyplatí!

Děkuji…

…již teď všem, kteří se rozhodnou podpořit nejen sebe či své blízké, ale i lidi, jejichž životy zasáhlo tornádo. Teď je opravdu ten správný čas. Srdečně, vaše Pavla 🙂

P.S.: Projekt začíná 7.7.2021 a symbolicky s nabídkou 7 konzultací pro různé zájemce.

Více jak 15 let se aktivně věnuji personalistice a ráda sdílím své zkušenosti z této oblasti. Pro své klienty jsem průvodcem na klikaté cestě za skvělou prací a pomáhám jim nacházet odpovědi i na křižovatkách v jejich životě. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.