Co Vám mohu nabídnout...?

Svým klientům pomáhám měnit jejich život k lepšímu a jsem jim oporou v jejich pracovních i soukromých záležitostech. Pomáhám lidem vidět věci v souvislostech a citlivě rozplétat nitky jejich vnitřního světa.

Vrbování a rozplétání souvislostí

Máte svoji vrbu? Ano? A naslouchá Vám, když u ní sedíte? Ano? A je duchapřítomná, zatímco jí vyprávíte o tom, co se ve Vás odehrává? Ne? A řekne Vám třeba, co si o tom všem myslí ona? Také ne? Tak pak jste tu správně.

Už nevím, kdy přesně za mnou začali chodit různí lidé, aby mi svěřili své radosti i starosti, myšlenky a pocity. Uvědomila jsem si, že je mým darem i posláním, aby se lidé se mnou cítili v bezpečí. Pochopila jsem také, že na své vypravěče působím důvěryhodně a vytvářím jim prostor, kdy při svém povídání mohou být sami sebou.

Proto poslouchám příběhy lidí, které mi je jako své tiché vrbě s důvěrou svěřují. Pro některé z nich jsem jen plně soustředěným společníkem ve vodopádu jejich slov, když touží po úlevě. Pro jiné lidi jsem i rozplétačem nitek všech souvislostí jejich zádrhelů v životě. To pokud chtějí, abych jim poodkryla také svůj úhel pohledu, vlastní zkušenosti, ale i vhledy, které s sebou nese má intuice a empatie. Někteří za mnou přichází, abych jim nastavila bez skrytých úmyslů zrcadlo a pomohla jim tak lépe se zorientovat v jejich situaci.

Plně se Vám věnovat mohu, když:

 • potřebujete ve Vašem životě něco jinak a nejste si zcela jistí, co přesně to má být,
 • chcete si udělat inventuru toho, co je pro Vás podstatné a v jakém je to stavu,
 • máte potřebu ujasnit si, po čem doopravdy toužíte Vy, a už Vás nebaví plnit očekávání druhých,
 • chcete se zorientovat ve Vašich myšlenkách a ujasnit si, jak se vymanit ze zaběhlého koloběhu,
 • potřebujete udělat důležité rozhodnutí a chcete nejprve probrat možnosti i rizika Vašich rozhodnutí aj.

Někdy o téhle službě s nadsázkou říkám, že mám pro dámy otevřené myšlenkové kadeřnictví a pánové ke mně chodí do mentálního fitka. Ženy potřebují učesat své myšlenky (a že jich máme!). A muži potřebuji s těmi jejich pořádně zamávat jako s činkami.

Díky naší spolupráci získáte:

 • vnímavé uši, které tu jsou jen pro Vás od začátku do konce Vašeho příběhu,
 • respekt a bezpečný prostor pro Vaše úvahy a hledání řešení,
 • důvěru a podporu nejen při rozhodovací paralýze,
 • pozornost a inspiraci bez opakujících se klišé "to bude dobrý", i když ono to v závěru dobré fakt bude,
 • další oči pro získání nadhledu nad čímkoli, s čím přijdete, aj.

Nabízím Vám celostní přístup, kdy můžete ventilovat vše, co Vás tíží, a zároveň se nemusíte bát, že se v tom utopíte. Spolu rozmotáme pomyslné klubko Vašich myšlenek a všech souvislostí a věci roztřídíme do úhledných přihrádek ve Vaší hlavě. Odcházet se Vám bude lehčím krokem než se vším tím zmatkem a zátěží, se kterými ke mně přijdete. Vaše situace bude jasnější a jakékoli další kroky na Vaší cestě životem se tím pádem stanou jednodušší.

Cena se odvíjí od délky spolupráce (1 / 4 / 8 sezení x 90 minut).

Koučink

V případě, že potřebujete prostor zamyslet se do hloubky nad svými touhami a zaměřit pozornost na plnění Vašich cílů a přání, pak je koučink skvělá volba. Svou životní situaci můžete ve spolupráci se mnou v roli Vašeho kouče  změnit takřka okamžitě.

Cílem koučovacího procesu je rozpohybovat svou mysl a odhalit její slepá místa. Zde jsou ukryté potřebné odpovědi a také vše, co odjakživa v sobě máte. S mou podporou získáte chuť opustit vše, co Vám dosloužilo, a začnete aktivně využívat svá nová uvědomění a přístupy. To bývá často tím nejcennějším, co Vám náš společný čas přinese. A kromě všech objevů si odnesete i tzv. akční plán, který Vám poslouží jako určitá mapa na Vaší cestě k cíli.

Ráda Vám pomohu, když:

 • potřebujete najít novou cestu k vyřešení některé ze situací ve Vašem životě,
 • si přejete vystoupit z kruhu zaběhlých jistot, protože potřebujete dát svému životu jiný smysl,
 • chcete přestat být majiteli zdlouhavého seznamu nezbytných povinností,
 • toužíte nabrat správný směr k tomu, co Vám přinese radost, a už je čas přestat tápat,
 • hledáte způsob, jak snáze dosahovat Vašich záměrů a ušetřit svůj čas,
 • chcete dosáhnout lepších výsledků v jakékoli oblasti Vašeho života aj.

Kouč je průvodcem na Vaší cestě, na které Vám zároveň vytváří bezpečný prostor pro Vaše uvědomění posouvajících Vás k vytyčenému cíli vpřed. Jen Vy sami víte, jaká cesta je pro Vás nejlepší, a s koučem je taková cesta k vysněné změně vždy rychlejší a veselejší. V případě, že hledáte takového průvodce na Vaší cestě, budu jím velmi ráda.

Cena se odvíjí od délky spolupráce (1 / 4 / 8 sezení x 90 minut).

Kariérní poradenství

Pokud se řešení Vaší situace skrývá v nalezení skvělé práce, nebo jej vidíte ve změně Vašeho zaměstnání či kariéry jako takové, pak jsou mé služby jakožto profesního konzultanta pro Vás to pravé.

Ráda Vám poradím s jednotlivými kroky, kdy správné řešení své situace již znáte. Můžete mě kontaktovat i ve chvíli, kdy své rozhodnutí potřebujete předem s někým důkladně probrat.

Obrátit se na mě můžete zejména, když:

 • hledáte práci a výsledek se ne a ne dostavit,
 • potřebujete, aby si někdo prošel Váš životopis a pomohl Vám zvýšit Vaše šance,
 • lámete si hlavu nad motivačním dopisem, který osloví nového šéfa,
 • chcete si vyzkoušet pohovor „nanečisto“, ať jste na tom opravdovém za hvězdu,
 • jste nervózní z celého procesu výběrového řízení, protože nevíte, jak to chodí,
 • přemýšlíte o změně zaměstnání a bojíte se udělat onen rozhodný krok aj.

Díky mému komplexnímu přístupu vyrazíte z našeho setkání vstříc skvělé práci se spoustou informací a také s dávkou nové energie to zkusit znovu a jinak. Dozvíte se, co Vám zatím zůstalo skryto, a zahodíte pochybnosti. Porozumíte třeba i tomu, co se děje v zákulisí výběrového řízení, a zbavíte se obav z celého procesu.

Během naší spolupráce získáte:

 • podporu Vašeho uvědomění si Vašich schopností, dovedností a kvalit,
 • cenné rady jak a kde Vaše vlastnosti a zkušenosti prezentovat na trhu práce,
 • pomoc s úpravou Vašeho životopisu tak, aby zaujal a vystihl to podstatné,
 • užitečné tipy pro sepsání zajímavého motivačního dopisu,
 • modelový přijímací pohovor na zkoušku a informace o otázkách, které mohou zaznít,
 • užitečnou zpětnou vazbu, jak na pohovoru působíte a jak můžete cokoliv vylepšit aj.

Cena se odvíjí od počtu konzultací (1 / 3 / 6 x 90 minut).

Mentoring

Jestliže řešení Vaší situace spočívá v procesu, kdy máte k ruce zkušenějšího člověka – mentora a potřebujete vést formou odbornosti, pak využijte mých služeb právě v roli opory a rádce. Společně probereme Vaši aktuální situaci a vytyčíme přesněji ty cíle, kterých chcete dosáhnout. Ráda Vás budu provázet danou oblastí pomocí sdílení svých zkušeností z dosavadní praxeodborných znalostí. Na co budu znát odpověď, to Vám ráda zodpovím.

Zeptat se mě můžete zejména v situaci, když:

 • skomírá nábor nových posil do firmy,
 • zastřešujete adaptační proces,
 • podílíte se na tvorbě vzdělávacího systému,
 • zodpovídáte za hodnocení zaměstnanců či průzkumy spokojenosti,
 • lámete si hlavu nad systémem benefitů u Vás ve firmě,
 • zvažujete propuštění některého ze zaměstnanců apod.

Cena se odvíjí od počtu konzultací (1 / 3 / 6 x 90 minut).

Kurzy

Aktuálně pro Vás chystám pět praktických seminářů, při kterých se sejdeme osobně. Také připravuji několik online kurzů. A zároveň do nabídky plánuji zahrnout kurz zaměřený na typologii osobnosti. Je na co se těšit!

Nabízím Vám minimálně hodinu svého času, kterou využijeme tak, jak potřebujete. Budeme se věnovat tomu, co cítíte, že by bylo dobré probrat - u kávy nebo čaje, v příjemném prostředí mé koučovny, nebo online v pohodlí Vašeho domova. Pokud chcete změnit nastavení své mysli a posunout se dál, těším se jako Váš průvodce na společnou cestu s Vámi.

Jako kariérní poradkyně, koučkamentorka, ale i lektorka jsem připravena Vám pomoci dát věci do pohybu různými cestami. V případě, že jste rozhodnuti pro změnu, určitě spolu najdeme vhodné řešení.

Dostanete to nejlepší ze mě - všechny své vlastnosti, znalosti a zkušenosti využiji k tomu, abych Vám pomohla vydat se tím správným směrem. Životní překážky, strachy a trápení se společně pokusíme přeměnit v příležitosti pro Váš osobní růst. Projdeme si odlišné úhly pohledu na věc a konstruktivní způsoby řešení problémů.

Chcete-li svou situaci změnit, neodkládejte to. Pojmenujte společně se mnou to, co Vám brání spokojeně žít, a pojďme najít řešení. Nejen že se Vám uleví, ale zároveň budete schopni získat nadhled a začít své starosti doopravdy řešit. Věřím, že skutečná změna začíná uvnitř každého z násNemám pro Vás sice kouzelnou pilulku, která vyřeší vše za Vás, ale dodám Vám podporu a motivaci k tomu, abyste překonali své limity a mohli se v životě posunout dál.

Vydejte se spolu se mnou na cestu plnou nových objevů a zkušeností. Jako průvodce po Vašem boku Vám budu ráda plně k dispozici, ať už potřebujete postupovat systematicky jako v projektovém řízení, nebo Vaše situace vyžaduje vysoce individuální přístup střižený na míru Vašemu ladění a aktuálním potřebám. Čeká nás dobrodružná cesta a na ní vědomé putování.