Proč jsem se rozhodla psát blog?

Proč jsem se rozhodla psát blog?

Když lidské bytí převezme vedení

Odjakživa ráda vyhledávám společnost lidí, pracuji s nimi, a také mě obklopují ve volném čase. Také v přítomnosti zvířat se cítím hezky, čerpám od nich energii i klid; jsou skvělými učiteli a parťáky během mých chvil volna. Bývaly doby, kdy život kolem nich a s nimi byl i mým pracovním životem, každodenním rituálem, životní filosofií. Jak šel čas, s ním studia a přibývající zkušenosti, lidské bytí převzalo nad zvířecí říší tu výraznější roli.

Ráda předávám své objevy

Dodnes mě fascinuje, jak se lidé tváří, pohybují, jak mluví, co říkají a co si myslí. Denně mě drží ve střehu snaha pojmenovat situace, chuť ovládat umění číst mezi řádky, touha porozumět lidem. Baví mě předávat, co jsem v průběhu své cesty životem objevila a co považuji za důležité. Vše, čemu se věnuji, vychází z mé upřímné snahy lidem pomoci, provázet je a podpořit, popostrčit a někdy je i zdravě „nakopnout“. Ráda inspiruji ostatní k převzetí odpovědnosti za svůj život a svou spokojenost.

Těší mě být průvodcem

Spokojení lidé tvoří spokojený svět. Je to náš život, žijme ho dle svých představ a obklopujme se správnými lidmi. Jsou to oni, kdo nás podpoří. A těmi ostatními je dobré nenechat se odradit. Těší mě podporovat ty, kteří neví kudy kam, aby opustili to, co jim už nic nepřináší. Ráda provázím lidi procesem změny, když nastane ten správný čas otevřít se novým možnostem.

Vítejte v mém prostoru…

Jsem poradkyně, koučka, vrba, mentorka a jsem člověk jako vy. Nejsem perfektní, zažívám strach i pochybnosti. Někdy jsou mé dny lepší a někdy horší; také se mi někdy nedaří a podléhám emocím. Proto vím, jak je důležité mít bezpečný prostor pro své myšlenky a emoce. Se mnou můžete být opravdoví, projevit své touhy i obavy otevřeně, pojmenovat skutečnost bez pocitu studu a viny. Proto vítejte v mém prostoru, kam vás zavedla vaše cesta a kde se protnula s tou mojí.

Více jak 15 let se aktivně věnuji personalistice a ráda sdílím své zkušenosti z této oblasti. Pro své klienty jsem průvodcem na klikaté cestě za skvělou prací a pomáhám jim nacházet odpovědi i na křižovatkách v jejich životě. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.